06. 04. 2020

Şekerbank'tan esnafa kredi desteği

e-Posta Yazdır PDF

Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası ile Şekerbank arasında esnaf yönelik kredi protokolü imzalandı.

Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası’nda gerçekleştirilen protokol, Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Aydın Yalvaç ile Şekerbank Erzincan Şube Müdürü Mustafa Okur arasında imzalandı.

57 yıldır iyi ve kötü günde, Anadolu'daki işletmelerin yanında olduklarını belirten Şekerbank Erzincan Şube Müdürü Mustafa Okur, “Esnaf ve küçük işletmeleri en iyi anlayan, yerel davranabilme yetkinliğine sahip çalışanlarımızla birlikte, onlara özel çözümler sunan bir bankayız. Büyürken müşterilerimizi de büyütme ilkemizle şimdi onlara sunduğumuz desteği daha da genişletiyoruz. 57 yıldır iyi ve kötü günde Anadolu'daki işletmelerin yanındayız. Türkiye'nin kalkınmasında büyük rol oynadığına inandığımız esnaf, sanatkâr ve küçük işletmelerin, Şekerbank'ın desteği ile büyümesini ve onların bankası olmayı istiyoruz. Bu doğrultuda işletmelerimizi Üreten Paket avantajlarından yararlanmaya çağırıyoruz” diye konuştu.

Erzincan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Aydın Yalvaç ise her zaman olduğu gibi, kredilerin mutlaka amacına uygun kullanılmasını istedi.

12 yıla varan vadeli ‘Üreten Paket’ adı altındaki protokol kapsamında oda üyelerine bankacılık işlemlerinde yüzde 50’ye kredi faizlerinde ise yüzde 20’ye varan oranlarda indirim avantajı sağlanacağı belirtildi.