Kocaeli Erzincanlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği, Başbakan Binali Yıldırım tarafından açıldı.

Başbakan Binali Yıldırım, Kocaeli Erzincanlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’nin açılışını yaptı.

Gölcük Tersanesi’nde 'Murat Reis' denizaltısının ilk kaynak töreni ve AK Parti Kocaeli İl Teşkilatı’nın 6. Olağan Kongresi için Kocaeli’ye gelen Başbakan Binali Yıldırım, kentteki son ziyaretini Kocaeli Erzincanlılar Yardımlaşma ve Dayanışma Derneği’ne yaptı.

Başbakan Yardımcısı Fikri Işık’ın yanı sıra Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan ve dernek yönetiminin de hazır olduğu programda açılış kurdelesini kesen Başbakan Yıldırım, “Kocaeli Erzincanlılar, can Erzincanlılar Derneğinin açılışını yapıyoruz. Hayırlı uğurlu olsun. Güzel hizmetlere vesile olsun” dedi.

Binali Yıldırım ve beraberindekiler ardından derneğin hizmet binasını ziyaret etti. Yıldırım, dernek başkanı Güven Perçem’e yapacakları hizmetlerden dolayı başarı diledi.

Açılış törenine Başbakan Binali Yıldırım, Başbakan Yardımcısı Fikri Işık, Ulaştırma, Denizcilik ve Haberleşme Bakanı Ahmet Arslan, Erzincan Milletvekili Serkan Bayram, EKEV Başkanı sadık Ağca, ERSİAD Başkanı Gülbey Sezgin ve çok sayıda davetli katıldı.