AK Parti Erzincan Belediye Başkan Adayı Cemalettin Başsoy seçim çalışmalarını aralıksız sürdürüyor.


Başsoy beraberinde AK Parti İl Başkan vekili Selami Okatan, Merkez İlçe Başkanı Mehmet Fikret Şireci ve yönetim kurulu üyeleri ile birlikte esnaf ziyaretleri gerçekleştirdi.

Sanayi, merkez çarşısı ve buğday meydanında esnafları ziyaret eden AK Parti Erzincan Belediye Başkan Adayı Cemalettin Başsoy vatandaşların yoğun ilgisiyle karşılaştı. Elini uzattığı herkesten destek alan Başsoy’un ziyaretleri oldukça coşkulu ve renkli geçiyor. Ziyaretler boyunca esnaflar ile sıcak sohbetler eden Başkan Adayı Başsoy Erzincan’da yapılan hizmetler hakkında bilgi verip önümüzdeki dönemde hayata geçirilecek projeler hakkında bilgi veriyor. AK Parti Erzincan Belediye Başkan Adayı Cemalettin Başsoy, kendisine gösterilen ilgiden dolayı memnuniyetini dile getirerek esnaflara teşekkür edip hayırlı işler diledi.

Başsoy çalışmalarına mahalle toplantılarıyla da devam ettiriyor.

Cemalettin Başsoy, mahallelerde vatandaşlar ile bir araya gelerek onların sorunlarını ve temennilerini dinliyor. Mahalle toplantılarına katılan AK Parti Erzincan Belediye Başkan Adayı Cemalettin Başsoy projelerini anlatarak “ 30 Mart’ta omuz omuza vererek inşallah hedefe ulaşacağız. Hemşehrilerimizin modern bir yaşam sürdürmeleri için gerekli olanakları sağlayıp güzel hizmetler sunacağız. Erzincan’ı sivil toplum kuruluşlarımız, meslek odalarımız, halkımız ile birlikte yöneteceğiz.” dedi. Toplantıya katılan mahalle sakinleri ise Başkan Adayı Cemalettin Başsoy’a ve yönetim kurulu üyelerine kendilerini bilgilendikleri için teşekkür edip başarılar dilediler.