Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy, düzenlediği programlarla halka biraraya gelip çalışmalarını anlatıp vatandaşların sorunlarını diniliyor.


Erzincan Belediye Başkanı Cemalettin Başsoy düzenlediği çeşitli programlarla ve gerçekleştirdiği ziyaretlerle vatandaşlarla buluşuyor.
Başkan Başsoy, toplantılarda belediye çalışmaları hakkında çeşitli bilgiler verirken vatandaşların talep ve önerilerini dinliyor.

Projeler tamamlanıyor

Erzincan’da yapılan çalışmaları vatandaşlara anlatan Başkan Cemalettin Başsoy "Göreve geldiğimiz günden itibaren çalışmalarımızı aciliyet arz eden konulara öncelik vererek gerçekleştirdik. Şehrimizin en önemli problemi Cansuyu projesiydi. Su varsa hayat vardır. Yedi yıl önce başlatılan proje yüzde 30’lar civarındaydı. Gerçekleştirdiğimiz çalışmalar neticesinde yüzde 95’lere çıkardık. Projenin sona yaklaşmasıyla beraber yol ve kaldırım problemi de yüzde 70 oranında çözüldü. Halen kaldırım ve asfalt çalışmalarına devam ediyor” dedi.

Gece gündüz demeden Erzincan için çalıştıklarını ifade eden Başkan Başsoy, “hayata geçireceğimiz projelerle şehrimiz daha da yaşanılabilir bir kent olacak. Bizler bu şehirde asırlar boyu barış ve huzur içinde yaşıyoruz. Ancak bu huzuru bozmak isteyenler var. Huzurumuzu her dönem her asır bozmak isteyenler olmuştur ama bir şekilde bertaraf edilmişlerdir. Birlik ve beraberliğimizi bozmak isteyen güçlere karşı hep beraber hareket etmeliyiz. Bu topraklar her kese yetecek kadar geniş ve bereketli topraklardır. Biz ne kadar çalışırsak çalışalım önemli olan milletimizin huzurudur. Bu huzuru hep birlikte sağlayacağız. Yeter ki biz bir olalım diri olalım hep beraber Erzincan hep beraber Türkiye olalım” şeklinde konuştu.