Ak Parti Erzincan Milletvekili adayı Av. Serkan Bayram, “Erzincan’a hizmet etmek büyük bir mutluluktur” dedi.


Ak Parti Erzincan Milletvekili adayı Av. Serkan Bayram, seçim çalışmalarına başladı. Erzincan’dan aday gösterilmesinin kendisi için büyük bir gurur olduğunu söyleyen Bayram, Erzincan için gece gündüz çalışacağını belirtti.

Erzincan sevdamdır
Doğup büyüdüğü Erzincan’dan hiç bir zaman kopmadığını ifade eden Av. Serkan Bayram, “Erzincan’dan hiç kopmadım. Fırsat bulduğum her anımı memleketimde geçirdim. Yaz ayalarında ailemle birlikte köyümde kalmayı tercih ettim.
Yine Erzincanlı sivil toplum kuruluşlarında aldığım görevlerde Erzincan’a hizmet etmek için büyük çabalar gösterdim. Erzincan benim vazgeçilmez sevdamdır” dedi.

Projelerini anlatacak

Erzincan’da seçim çalışmalarına başladığını da ifade eden Bayram, ilimizi karış karış gezerek, her yere ulaşıp projelerimizi ve çalışmalarımızı halkımıza anlatacağız. Erzincan için büyük hedeflerimiz var. Kentimizi 2023 hedeflerine ulaştırmak için var gücümüzle çalışacağız” diye konuştu.

Çalışmalara başladı
Halka hizmetin en kutsal görev olduğunu belirten Serkan Bayram, bilgi ve tecrübelerimle Erzincan’a daha iyi hizmet etmek amacıyla aday oldum.
Seçim bölgemizde halkımızla içiçe oluyorum. Projelerimi anlatarak desteklerini talep ediyorum” dedi.

Gurur duyuyorum

Erzincanlı olmaktan büyük gurur duyduğunu dile getiren Ak Parti Erzincan Milletvekili adayı Av. Serkan Bayram, projelerimi hayata geçirmek ve Erzincan’ın gelişmesine katkıdan bulunmak amacıyla hemşehrilerimin desteğini bekliyorum. Erzincan’da her kesimi kucaklayan bir anlayışla çalışmalarımı sürdüreceğim” diye konuştu.