Erzincan Valisi Ali Arslantaş, ilçelerde düzenlenen toplantılarda muhtarlarla biraraya gelerek sorunlarını dinledi.

Erzincan Valisi Ali Arslantaş, beraberinde milletvekilleri, kamu, kurum ve kuruluş amirleriyle birlikte köy ve ilçelerdeki mahallelerin sorunlarını, vatandaşların istek ve şikâyetlerini tespit etmek, yapılan ve yapılacak çalışmaları değerlendirmek için ilçelerde toplantılar düzenledi.

Toplantılara hız verildi
Muhtarlarla yapılan toplantılara hız veren Vali Arslantaş, AK Parti Milletvekilleri Süleyman Karaman ile Burhan Çakır, Binali Yıldırım Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Akın Levent, İl Emniyet Müdürü Bülent Şensoy, İl Jandarma Komutanı Jandarma Albay Hasan Aksoylu, İl Genel Meclis Başkanı Bekir Yıldız ve kurum amirleriyle birlikte ilçelere çıkarma yaptı. Refahiye, Kemaliye, İliç, Kemah ilçelerinde muhtarlarla bir araya gelen Vali Arslantaş istek ve şikâyetleri dinledi.

Erzincan Valisi Ali Arslantaş, yeni seçilen ve seçimden sonrada görevlerine devam eden muhtarları tebrik ederek, önceki dönem görev yapan muhtarlara da shizmetlerden ötürü teşekkürlerini iletti.

Fikirleri bizim için önemli

Toplantıların amacı hakkında konuşan Vali Arslantaş, "Muhtarlarımız bizim temsilcilerimiz, duyan kulağımız ve gören gözümüzdür. Muhtarlarımız vatandaşlarımızla devletimiz arasında köprü görevi ifa etmektedir. Kamu hizmetlerini daha etkin ve verimli yürütülmesi için siz değerli muhtarlarımızın fikirlerinin mutlaka alınması gerekmektedir." dedi.

İlçelerde yapılan toplantılarda kaymakamlar, ilçe belediye başkanları ve muhtarla da söz alarak yapılan yatırımları ve projeler hakkında brifing sunarak, düşüncelerini dile getirdi.