30. 03. 2020

Refahiye’de parke üretim tesisi açıldı

e-Posta Yazdır PDF

Refahiye Belediyesi tarafından ilçeye kurulan Kum Ocağı Parke üretim tesisinin açılışı yapıldı.


Açılış programına Erzincan Valisi Süleyman Kahraman, Refahiye Kaymakamı Sedat Ateş, Refahiye Belediye Başkanı Cevdet Çınar, çevre ilçelerdeki belediye başkanları, sivil toplum kuruluşu temsilcileri ve vatandaşlar katıldı.

Programın açılışında konuşan Refahiye Kaymakamı Sedat Ateş ve Refahiye Belediye Başkanı Cevdet Çınar hizmete giren tesisin hayırlı olmasını dileyerek, tesisin kurulmasında destek veren Vali Süleyman Kahraman’a teşekkür ettiler.

Vali Süleyman Kahraman ise konuşmasında ,hizmete açılan tesisin birlik ve beraberlik içerisinde kurulduğunun önemine değinerek, "Bu yapılan hizmetler bizim için çok önemli. Bu tesisimizin ilçemize çok büyük katkıları olacaktır. Tesisimiz bir ihtiyaçtı. Bu sorunun çözülmesi gerekiyordu. Tesisimizin açılmasında bir katkımız olduysa ne mutlu bize."dedi.

Yapılan konuşmaların ardından Refahiye Kaymakamı Sedat Ateş ve Refahiye Belediye Başkanı Cevdet Çınar, Vali Süleyman Kahraman’a tesisin üretim aşamalarını hakkında bilgi vererek, kendisine parke üretim aşamasını gösterdiler. Vali Süleyman Kahraman, tesisin kurulmasında emeği geçen herkese teşekkür ederek, tesisin ilçeye hayırlı olmasını diledi.