Erzincanlı Gazeteciler Birliği’nin (ERGAB) ekranlara getirdiği " Memleket Meselesi" programı, başarılı konu ve konuklarıyla kısa sürede izleyicinin dikkatini çekmeyi başardı.


Türkiye’nin ve Erzincan’ın güncel konularının konuklarla birlikte masaya yatırıldığı program, kısa sürede büyük ilgi gördü.


Sosyal platformlarda yayınlanıyor
Erzincanlı Gazeteciler Birliği tarafından hazırlanan ve her gün bir konuğun alındığı “Memleket Meselesi” programı ERGAB’ın sosyal medya platformları üzerinden izleyici ile buluşuyor.


Mikrofon Delisi lakabı ile tanınan radyocu Şenol Korkmaz ve Moderatör Selim Payalan’ın sunduğu programa Erzincanlı sivil toplum kuruluşlarının başkanları, işadamları, siyasiler, bürokratlar ve konusunda uzman kişiler konuk oluyor.


Hemşehrilerimiz için bir nefes oldu
Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Erzincanlı Gazeteciler Birliği Başkanı Sedat Sevim, “evde kalmanın büyük önem taşıdığı bu olağanüstü dönemde başlattığımız “Memleket Meselesi” programı hemşehrilerimiz için adeta bir nefes oldu.


Uzaktan canlı bağlantılar
Bütün programları uzaktan bağlantılarla gerçekleştirdiklerine dikkat çeken Başkan Sevim, “izlemeye değer kaliteli programlar hazırlayarak, Mayıs ayının başından itibaren kesintisiz devam ettirdik. Her gün akşam saat 22:00 da yayınlanan “Memleket Meselesi” programının Erzincanlılar tarafından büyük ilgi ile takip edilmiş ve beğenilmiştir. Yayınlarımızı hız kesmeden sürdürmeye devam edeceğiz” dedi.


ERGAB yayınlarını takip edin
Erzincanlı Gazeteciler Birliği Başkanı Sedat Sevim, ERGAB’ın hazırladığı canlı yayın programlarının birliğin sosyal medya hesapları olan facebook.com/Ergab24, instagram.com/Ergab24, twitter.com/Ergab24 ve youtube.com/Ergab24 adreslerinden izlenebileceğini de sözlerine ekledi.