30. 03. 2020

İhtiyaçlı ailelere gıda yardımı

e-Posta Yazdır PDF

Erzincanlı hayırsever işadamları ile ihtiyaçlı aileler arasında gönül köprüsü kuran Radyo Gurbet24, Erzincanlılar arasında dayanışmaya katkı sunmaya devam ediyor.

Radyo Gurbet24, geçen yıllar da olduğu gibi, bu yılda İşadamlarının katkılarıyla, ihtiyaçlı ailelere gıda yardımı yaparak, Erzincanlılar arasında gönül köprüsü kurdu. “Veren El, ya da Alan El Olarak, Bu Gönül Kervanına Sende Katıl” sloganıyla yola çıkan Radyo Gurbet24, 2008 Ramazan ayında, Kemah Turnuvası eski Başkanı Naci Çiçekçi önderliğinde işadamlarının katkılarıyla 216, 2009 yılı Ramazan ayında 563 aileye gıda yardımı yaptı.

Bu senede işadamlarının katkılarıyla yaklaşık bin aileye gıda yardımında bulunmayı hedeflediklerini söyleyen Radyo Gurbet24 Genel Yayın Yönetmeni Sedat Sevim, "Hayırsever işadamları ile ihtiyaçlı aileler arasında kurduğumuz gönül köprüsü ile “Gönül Kervanı” oluşturduk. Bizlere inanan güvenen, gerek veren el, gerekse alan el olarak gönül Kervanına katılan tüm hemşerilerimize Radyo Gurbet24 ailesi adına teşekkür ediyorum” dedi.

Radyo Gurbet24 Genel Yayın Koordinatörü Recep Babacan da, gıda yardımı yapacakları aileleri tespit edip, önceki yıllar da olduğu gibi kendilerinin bizzat evlerine kadar giderek yardım paketlerini ulaştıracaklarını ifade ederek, “Sevinçlerin paylaşıldıkça çoğalacağını belirtti.

Babacan, gıda yardımında bulunmak isteyen hayırsever işadamlarımız ve gıda yardımı almak isteyen ailelerimiz veya çevresinde ihtiyaçlı olan hemşehrilerimiz 0538 239 83 06 nolu telefona ulaşarak veya Bu e-Posta adresi istek dışı postalardan korunmaktadır, görüntülüyebilmek için JavaScript etkinleştirilmelidir e-mail gönderebilirler” dedi.