2015 yılı umuyorum ki iyi geçecek. Bayağı bir kar yağdı. Geçen yılın aksine yağmur, kar, dolu, seller, sular derken toprağımız bayağı bir ıslandı. İstanbul’daki barajlar da su seviyesi epeyce yükseldi. Anadolumuz daki sularımızın kaynakları doldu. Şükürler olsun. Geçen yıl Ramazan Bayramında Babamın ve Annemin ellerini öpüp bayramlaşmak için Refahiye İlçemizi ziyaret ettiğimde yaylalarımızda  bir çok çeşmemizin akmadığını tespit ettim. Geçen yıl az kar yağdı için  su kaynaklarımız azalmış. Meğer ki tabiatın dengesi için kar ne kadar önemliymiş. Düşünsenize yağmuru az alan memleketimizin doğal kaynak sularımızı  kar sayesinde içebiliyoruz. Demek ki yüce Yaratan her şeyi düşünerek yaratmış. Karda lazım, güneşte lazım su da lazım. İlahi düzen bir sistem kurmuş ve her şey bu sistem içerisinde yürüyor.

Söylemek istediğim en kötü sistemin bile sistemsizlikten iyi olduğunun bilinmesi gerekir. Dünyada Birleşmiş Milletler Örgütü etrafında bir sistem kurulmuş ve bu sisteminde alt sistemleri oluşmuştur. Bu sistem içerisinde Tayyip Erdoğan Bey’in dediği “dünya beşten büyüktür” lafında ki 5’de var bu 5’in dışında ki diğer devletlerde var. Dünya düzeni bu şekli ile benimsenmeyebilir. Herkes bu 5’in içerisinde ben neden yokum diye kendisini sorgulayabilir. Bu sistemi yıkıp yeniden kurmak belki en iyisidir. Ancak bu tahminimizin ötesinde olan bir maliyettir. Aynı zamanda bir büyük iştir. Gerekli donanımlara sahip olma işidir. Bakın bu 5 tekilere ne gördüğümüzü irdeleyin sonra biz onlar gibi olabildik mi diyerek kendimizi bir tartalım. Bunun yapabilmek için hem sistemi bozmak için bir güç, hem de yeni sistemi kurabilmek için ayrı bir güç olmamız gerekecek. Yani mevcutların durumunu iki ile çarpmamız gerekiyor.  Peki ne durumdayız. Varın siz karar verin.

Ülkemize geldiğimizde Cumhuriyet’le birlikte yeni bir sistem kurulmuştur. Hem de 600 Yıllık Cihan İmparatorluğunun mirası üzerine kurulan, ardından en büyük haçlı seferine karşı koyulan Çanakkale Destanı ve Kurtuluş Savaşımızın üzerine bir sistem kurulmuştur. Bu sistem aynı zaman da İslam Dünyasına da örnek olacak, dünya ile entegre olabilen bir sistemdir. Türklük ve İslam adına çok başarılı olmuştur. Türk-İslam Dünyası adına örnek olan bu sistem yani Türk-İslam sentezi üzerine kurulmuş Türkiye Cumhuriyeti Devletine kurulduğu günden itibaren siyonistler  düşman olmuşlardır. Çünkü yükselen Türk Bayrağı kendilerine tehdit olarak görünmüştür. Çanakkale’de geçemeyerek mağlup oldukları milletimize karşı hep hainlik içerisinde olmuşlardır.

Devletimizin kurucusu Büyük Önder Atatürk’ün vefatından sonra bu siyonist güçler devletimize sızmaya çalışmışlardır. Çok partili siyasal sisteme geçişimizden itibaren kendilerine ülke içerisinden işbirlikçiler arayıp durmuşlardır. Zaman zaman başarılı olmuşlar ülkemiz içerisine nifak tohumları ekmişlerdir. Sağ sol, alevi sunni tutmamış en büyük numaralarını Kürt Türk diyerek 30 yıldır işbirlikçileri ile göstermeye çalışıyorlar. Tarihe baktığımızda siyasal olarak ve coğrafi olarak bölünmeler hiçbir zaman savaş ve çile çekmeden olmamıştır. Her yeni düzenin arkasında on binlerce, yüzbinlerce şehitler kalmıştır. Şurada yanı başımızda orta doğuda eş başkanım diyerek yola çıkanlar hiçbir şeyi çözememişlerdir. Kan dökülmeden yara açılmadan hiçbir sistem değişmiyor. Eğer oluyor ise Suriye’de ki Esad’ı neden gönderilemediğini sorgulayın. Saddam’da, Kaddafi de kan dökülerek gönderilmiştir. Uzaktan nağra atıp çığırmayla devletteki sistemler değişmez. Sistemleri değiştirip yeniden sistem kurmak istiyorum diyenlerin, yola çıkarken beyaz gömlek değil, beyaz kefen giymeleri gerekir. Bakıyorsunuz bir yerde toplumsal bir olay olduğu zaman 4 tane kürt bir eylem yapsa herkes Türk Milleti diyerek ülkücüleri arıyor. Bu nasıl bir düşüncedir. Ülkücüler sistem üzerine mühendislik yapmıyor ki, sistem üzerine mühendislik yaparak, yeni sistem kurmak isteyenleri herkesin gözü aramalıdır.

Milletvekili seçimleri yaklaşıyor. Milletimiz yeni tercihini ortaya koyacak. Sistemi değiştirmek isteyenleri iyice inceleyin TEYO kahraman gibiler mi, yoksa Ulubatlı Hasan gibi, Mustafa Kemaller gibiler mi? Yüce Allah(cc) Türkü  korusun ve yüceltsin.