18. 02. 2020

Fatih Ciminli geri dönüyor

e-Posta Yazdır PDF

Erzincanspor’un yıllarca kaptanlığını yapan Erzincan Futbolu’nun efsane ismi Kaptan Fatih Ciminli kırmızı-siyahlı takımda yeniden forma giymesi bekleniyor.


Erzincanspor alt yapısında yetişen ve Gençlerbirliği, Boluspor, Tokatspor, Giresunspor, gibi Türkiye liglerinin önemli takımlarında ve Erzincanspor’da yıllarca başarılı bir şekilde forma giyen son yıllarda Erzincan futbol tarihinin en önemli isimlerinden Fatih Ciminli kulübe geri dönüyor. Bölgesel Amatör Ligi’nden (BAL) 3.Lige hedefi koyan Erzincanspor’da transfer çalışmaları tüm hızıyla sürürken, Erzincanspor’da büyük başarıların altına imza atan Fatih Ciminli geri dönüyor.

Gecen sezon Tokatspor’da forma giyen Kaptan Fatih Ciminli’ye bir çok ikinci lig ve BAL liginde iyi transferler yaparak lige katılmak isteyen takımların listesinde olmasına rağmen gönlünün doğup büyüdüğü şehir Erzincan ve kendisine çok şey kazandıran Erzincanspor’a hizmet etmek istediği, Erzincanspor’a gönül vermiş taraftarlarında Fatih Ciminli’nin Kırmızı-Siyahlı takımda görev almasını istiyor.

Erzincanspor Kulüp Yönetimi ve Başkan Kenan Bektaş’ın da Fatih Ciminli’nin takıma katılması için çalışmaların devam ettiği ve Başkan Kenan Bektaş’ın Fatih Ciminli ile görüştüğü öğrenildi.

Bektaş’ın, “Sana ihtiyacımız var” sözleri üzerine Fatih’in ’ın tekrar Erzincanspor çatısı altında görev yapma kararı alması bekleniyor. Erzincanspor takımında forma giyen genç futbolcularında, Kaptan Fatih Ciminli’yle çalışacak olmalarından dolayı heyecanlandıkları ve bir an önce Kaptan Fatih’in anlaşarak çalışmalara başlamasını beklediklerini söylediler.