19. 09. 2019

Çokaş Kağıt sektörde iddialı

e-Posta Yazdır PDF

Erzincanlı işadamlarımızdan Çokaş Kağıtçılık Yönetim Kurulu Başkanı Selim Kariparduç, 15 yıldır kağıt ve matbaa alanında sektöre hizmet verdiklerini söyledi.

 

Gazetemize, Çokaş Kağıtçılık ve Şekil Ofset firması ile ilgili açıklamalarda bulunan genç işadamı Selim Kariparduç 15 yıldır sektörün içerisinde olduklarını belirtti.

15 yıldır sektörde
1986 yılında işe başladıklarını ifade eden Kariparduç, “kağıt alım satımı ve matbaa baskı işleri ile çalışmalarını sürdürmekteyiz. Baskı işlerinde kullanılan her türlü kağıdı piyasaya  sunuyoruz. Ayrıca kendimize ait matbaamızda bulunan 70/100 ve 50/70 ebatlarındaki matbaa makinelerimizle de baskı işleri yapıyoruz” dedi.
Dünyayı etkisi altına alan ekonomik krizin kendi sektörlerini de etkilediğine dikkat çeken Selim Kariparduç, krizin etkilerini azaltma için tedbirler aldıklarını ve ticaretin en önemli kısmının tecrübe olduğunu ifade ederek, genç işadamlarına “her şeyi ben biliyorum demesinler. Kendilerini geliştirsinler” çağrısında bulundu.

Gençlerimiz birbirini tanımalı
Refahiye’nin Kayı Köyü’nden olan Çokaş Kağıtçılık Yönetim Kurulu Başkanı Selim Kariparduç, “Hemşehrilerimizin düzenlediği her türlü aktivite toplantılara katılmaya özen gösteriyoruz. Erzincanlılar olarak birbirimizi tanımamız gerek. Gençlerimizi birbirleri ile tanıştırmalı ve sosyal aktivitelere dahil etmemiz lazım” şeklinde konuştu.