18. 02. 2020

Onur Hipermarketleri Beylikdüzü şubesi yenilendi

e-Posta Yazdır PDF

Onur Hipermarketleri, İstanbul Beylikdüzü’nde Fatih Sultan Mehmet Camii altında bulunan şubesini yenileyerek müşterilerin hizmetine sundu.


Onur Hipermarketleri’nin İstanbul Beylikdüzü’nde Fatih Sultan Mehmet Camii altında bulunan mağazası müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için yenilendi.

2000 yılında yapımına başlanan Fatih Sultan Mehmet Camii, Onur Hipermarketleri ve Fatih Sultan Mehmet Camii Koruma ve Yaşatma Derneği’nin ortak çalışmalarıyla bu güne kadar Beylikdüzü halkının hem ibadet hem de yaşam merkezi ihtiyacını karşılarken bünyesinde bulundurduğu çeşitli dükkanlarla caddeye ayrı bir canlılık katmıştır.

Onur Hipermarketleri desteğiyle kurulmuş olan Kur’an Kursunda bir çok çocuk ders görmekte. Cami altında yer alan dükkanların da yenilenmesi ile bulunduğu bölgenin en canlı çarşısı haline gelen yapı şimdilerde Onur Hipermarketleri’nin müşterilerine yeni yüzü ile üstün hizmet sunumuna ev sahipliği yapıyor. Onur Hipermarketleri yenilenmeyi müşterilerine sunma gururunu  çeşitli İndirim ve kampanyalarla duyurmanın yanında gerçekleştirmiş olduğu büyük çekilişle müşterilerine birbirinden değerli hediyeler verme hazırlığı yapıyor.