07. 12. 2019

Armağan Et Market hizmete girdi

e-Posta Yazdır PDF

Refahiyeli işadamı Durmuş Potur’un sahibi olduğu Armağan Et hizmete açıldı.


İstanbul Dereyolu’nda hizmete giren Armağan Et’in açılışını Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül ve Kağıthane Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Çakır birlikte yaptı.

Açılışın ardından mağazayı gezen Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül, ürünleri inceleyerek, firma sahibi Durmuş Potur’dan faaliyetleriyle ilgili çeşitli bilgiler aldı.

Çalışanlarla da bir süre sohbet eden Başkan Sarıgül, mağazadan alış-verişte yaparak, hayırlı olsun temennisinde bulundu.

Armağan Et Yönetim Kurulu Başkanı Durmuş Potur da konuşmasında, firma ile ilgili çeşitli bilgiler verdi. Yılların verdiği tecrübe ile et sektöründe hizmet verdiklerine dikkat çeken Potur, “en önemli kriterimiz, kaliteli ürün satmak ve müşteri memnuniyetidir. Bunlardan ödün vermeden faaliyetlerimizi sürdüreceğiz” şeklinde konuştu.

Armağan Et firmasının açılışına, Şişli Belediye Başkanı Mustafa Sarıgül,  Kağıthane Belediye Başkan Yardımcısı Hasan Çakır, ERSİAD Yönetim Kurulu Üyesi Sinan Bayazıt, Refahiye kültür ve dayanışma Derneği Yönetim Kurulu Üyeleri ve davetliler katıldı.